Broen

Rozwój technologii pozwolił człowiekowi na uproszczenie wielu codziennych czynności. Niezależnie czy mówimy o życiu prywatnym czy zawodowym, nowoczesne rozwiązania mają sprawić, że wiele czynności będzie przeprowadzonych szybciej i lepiej. Właśnie tymi zagadnieniami zajmuje się automatyka przemysłowa, która polega na zniwelowaniu udziału człowieka w pracy maszyn i urządzeń niemal do zera.

Jednym z przykładów elementów wprost wpisujących się w ryzy automatyki przemysłowej jest przepustnica. To element, który wykorzystywany jest w bardzo wielu branżach, także w ciepłownictwie, gazownictwie czy energetyce. Przepustnica to element, który w większości przypadków odpowiada za regulację i odcinanie dopływu konkretnego czynnika. Może być zastosowana jako armatura odcinająca i regulacyjna (zaporowa) do zabudowy między kołnierzami wersja AKW, w wersji kołnierzowej wersja AKFL i do wspawania – wersja AKBW.

Innymi elementami ważnymi z punktu widzenia regulacji i odcinania przepływu są zawory kulowe DZT. Wszystkie elementy automatyki przemysłowej przedstawionych w naszej ofercie to produkty z najwyższej jakości materiałów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

 1. Przepustnica odcinająco-regulacyjna AK z potrójnym mimośrodem
  • przepustnica międzykołnierzowa AKW DN80 – DN3000
  • przepustnica kołnierzowa AKFL DN80 – DN3000
  • przepustnica do wspawania AKBW DN80 – DN 3000
 2. Zawory kulowe DZT standard DN10 – DN 500
 3. Zawory kulowe DZT pełny przelot DN10 – DN400
 4. Zawory kulowe DZT do pary wodnej DN10 – DN200
 5. Zawory kulowe DZT wąska zabudowa DN15 – DN200