EFAR

Wyroby, które tworzą bogaty asortyment naszego sklepu, znajdują szerokie zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu. Oferujemy kurki kulowe do wody i gazu, wyposażone w pełny przelot, kulę pływającą, zawór rozbieralny, a także specjalne uszczelnienie trzpienia. Zapewniają możliwość wykonania kompensacji. Posiadają szeroki zakres temperatury oraz ciśnienia pracy.

Przeznaczone są do zablokowania lub umożliwienia swobodnego przepływu takim substancjom, jak woda, gaz, olej, sprężone powietrze i inne związki, które nie wchodzą w reakcję z materiałami użytymi do produkcji kurka.

W naszej ofercie znajdują się także przepustnice motylkowe, które stanowią jeden z głównych elementów układu rurociągowego. Regulują częstotliwość przepływającej cieczy oraz w razie potrzeby odcinają jej przepływ.

Nasza profesjonalna armatura instalacyjna pozwala w pełni wykorzystać potencjał systemu rozprowadzania cieczy oraz zabezpiecza go przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Składają się na nią: zasuwy, zawory zwrotne, filtry i łączniki amortyzacyjne.

  1. Kurki kulowe do wody

  2. Kurki kulowe do gazu

  3. Przepustnice

  4. Armatura instalacyjna